O nas

 

Poznaj nasz sprzęt rekondycjonowany!

Firma Medus, to nie tylko sklepy z nowym zaopatrzeniem medycznym. Korzystając z naszego 25-cio letniego doświadczenia, jesteśmy świadomi trudności jakie napotyka pacjent i udostępniamy w sprzedaży sprzęt medyczny rekondycjonowany.

 

 

Serwisowanie i gwarancja

Mając na uwadze przeciwności jakie napotykają pacjenci korzystający ze sprzętów medycznych, prowadzimy dla Państwa serwis oraz przegląd, który jest podstawą, aby nowoczesny sprzęt medyczny funkcjonował prawidłowo i niezawodnie w domu każdego pacjenta.

Firma Medus posiada rozbudowane zaplecze serwisowe oraz magazyn części zamiennych, który jest do Państwa dyspozycji.

 

Zakup i transport

W przypadku zakupu dużych i ciężkich produktów (tj. łóżka, wózki elektryczne, wanny, podnośniki etc.) świadczymy usługi dowozu sprzętu do domu pacjenta oraz jego wniesienie i instalacje.

W przypadku, gdy posiadacie Państwo stary sprzęt – pomożemy z jego wyniesieniem.

Akceptujemy wszystkie możliwe metody płatności. 

 

Szkolenia i kompleksowe doradztwo

W każdym przypadku – niezależnie od tego czy współpracujemy z pojedynczym pacjentem czy Domem Pomocy Społecznej, hospicjum lub inną instytucją świadczącą usługi pomocy osobom niepełnosprawnym, przeszkolimy Państwa z użytkowania zakupionego sprzętu, kładąc szczególny nacisk na bezpieczeństwo eksploatacji oraz jego prawidłowe użytkowanie.

Posiadamy rozbudowany program szkolenia dla placówek medycznych oraz prowadzimy doradztwo przy doborze odpowiedniego sprzętu, biorąc pod uwagę warunki lokalowe, personel i jego liczebność oraz lokalizację placówki.

Podczas szkolenia demonstrujemy najnowsze rozwiązania techniczne i doradzamy jak praktycznie zastosować je w danym obiekcie, aby usprawnić funkcjonowanie pacjenta i personelu sprawującym nad nim opiekę.

 

 

Nasza misja

Medus stale rozwija się i powiększa swoje możliwości skupiając się na potrzebach pacjentów.

Od początku stawiamy na jakość, a nie ilość. Dobro pacjenta jest naszym priorytetem a naszym celem jest kompleksowe zaopatrzenie pacjenta w dobre produkty.

Dzięki współpracy lekarzy specjalistów z dobrze wyposażonymi placówkami, pacjenci mają pewność całościowej opieki i bezpieczeństwa.

Od maja 2021 roku do Państwa dyspozycji jest także przychodnia przy ulicy Partynickiej 14/U3 we Wrocławiu. Pacjenci zyskają możliwość wizyty i konsultacji ze specjalistami z dziedzin ortopedii, chirurgii, angiologii.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań, zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi placówkami.

 

Marek Kokiel

Założyciel i współwłaściciel sklepu z powystawowym sprzętem medycznym MEDUS. Kilkadziesiąt lat doświadczenia. Specjalista w zakresie doboru sprzętu rehabilitacyjnego osobom indywidualnym, jaki również wyposażenia placówek medycznych.

Medus

siedziba firmy

ulica 1 Maja 8a (podwórko vis-à-vis starego szpitala),
57-200 Ząbkowice Śląskie

tel.: (74) 81 00 985

Medus

oddział w Ziębicach

Rynek 21
57-220 Ziębice

tel.: 507 954 668

Medus

oddział w Głogówku

ulica Rynek 20a,
48-250 Głogówek

tel.: (77) 43 73 588

Medus

magazyn i oddział w Strzelinie

magazyn i oddział w Strzelinie: ulica Brzegowa 18,
57-100 Strzelin

tel.: (71) 39 21 428

Firma MEDUS prowadzi szkolenia dla kadr pracowniczych placówek opiekuńczych w zakresie doboru i bezpiecznego użytkowania różnego rodzaju sprzętu rehabilitacyjnego.
ZADZWOŃ 508396876